لوگو انوتو

انوتو

گروه انواتو شامل چندین بازار دیجیتال است که امکان خرید و فروش طرح های خلاقانه را برای طراحان تحت وب مانند قالب های آماده، طرح های گرافیکی، ویدیوهای آماده، صداها، عکسهای گرفته شده و مدلهای سه بعدی فراهم میکند. سایت انوتو در حال حاضر بیش از ۱٫۵ میلیون کاربر فعال در نقش خریدار و فروشنده دارد و هر روز بر این عدد افزوده می شود. معروفترین بخش این سایت بخش فروش تم های وب سایت با نام تم فارست (themeforest) است.

محصولات

زیرمجموعه های انوتو

زیرمجموعه های انوتو

هر یک از زیرمجموعه های سایت انواتو شامل محصولاتی است که در طراحی های خلاقانه مورد استفاده قرار میگیرد. برای مثال اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت جدید هستید میتوانید از قالب های آماده در بخش تم فارست این سایت به سرعت به هدف خود برسید و از قالبهای آماده و پر طرفدار این سایت استفاده کنید.

و یا اگر به دنبال اجرای پروژه های مدل سازی هستید میتوانید از مدل های ۳ بعدی آماده این سایت استفاده کرده و مدت زمان پروژه های خود را به میزان چشم گیری کاهش دهید.

به طور کلی این سایت دارای محصولاتی است که هر کس به فراخور کار خود میتواند از آن استفاده کند. شما هم میتوانید در صورتی که در حال اجرای پروژه ای هستید برای تهیه محصول مد نظر خود به این سایت سر بزنید.

پرداخت در سایت انوتو

جهت خرید محصول از این سایت و زیر مجموعه های آن نیاز به پرداخت ارزی است. متاسفانه پس از اعمال تحریمهای آمریکا بر روی ایران خرید محصول و کار با سایت انوتو از قبل مشکل تر شده و سایتهایی که پرداخت در این سایت را انجام میدادند از انجام این کار باز مانده اند. گروه مستر پرداخت با یافتن راهای جایگزین بر آن شده تا بتواند مشکل پرداخت در سایت انوتو و زیرمجموعه های آن را از بین ببرد و فعالان در این زمینه را بتواند به مقصود خود برساند.

توجه داشته باشید که به علت تحریم ها حتما برای استفاده از سایت انوتو بایستی از وی پی ان استفاده کنید و در صورتی که بدون وی پی ان وارد این سایت بشوید سایت انوتو سریعا متوجه شده و حساب کاربری شما بسته خواهد شد. پس این نکته بسیار مهم را حتما به خاطر داشته باشید.

کسب درآمد از سایت envato

همچنین اگر شما طراح هستید و میخواهید از فروش محصولات خود به درآمدی برسید میتوانید طرح های خود را برای فروش در سایت انوتو بارگذاری کنید. افراد بسیاری هستند که با توجه به درآمد بالای طراحی این کار را به شغل اول خود تبدیل کرده اند و درآمد خوبی از این کار کسب میکنند.

گروه مستر پرداخت برای کسانی که از این سایت درآمد دارند هم راه حل های خوبی ارائه میدهد که میتوانند از آن برای کسب درآمد استفاده کنند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
درخواست سریع حواله