وسترن یونیون چیست ؟

شرکت وسترن یونیون در سال ۱۸۵۱ توسط عزرا کرنل تأسیس شد. این شرکت ارائه‌دهندهٔ خدمات مالی و ارتباطی است و مقر اصلی آن در مریدین، کلرادو ایالات متحده قرار دارد.

westernunion خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی ارائه می‌دهد.

چگونگی ارسال وسترن یونیون :

شخص فرستنده با در دست داشتن وجه پرداختی و همچنین مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی های این شرکت رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود، نام، نام خانوادگی و نام شهر فرد گیرنده در آن گنجانده شده را پر کرده و سپس آن فرم به همراه پول را به کارگزار دفتر تحویل می دهد. سپس از کارگزار دفتر کدی بنام MTCN به وی داده می شود. فرستنده این کد را تنها و تنها در اختیار فرد گیرنده قرار می دهد و گیرنده با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار به شعبه شرکت در شهر خود رفته و پس از دادن کد، پول را دریافت می کند. همواره این جابجایی ساعاتی به درازا می کشد.

برای ارسال حواله وسترن یونیون به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

  1. نام و نام خانوادگی گیرنده وجه ( براساس پاسپورت )
  2. کشور مقصد
  3. میزان و نوع ارز جهت انتقال
  4. در صورتی که موارد بالا را آماده دارید از طریق این لینک می توانید کارمزد حواله وسترن یونیون خود محاسبه و نسبت به ارسال حواله ارزی اقدام نمائید.

نمونه رسید حواله وسترن یونیون که توسط مستر پرداخت انجام گردیده است.

نمونه رسید حواله وسترن یونیون

 

نمایندگی وسترن یونیون در ایران :

وسترن یونیون یک موسسه آمریکایی می باشد که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را (غیر از کشورهای مورد تحریم ، ایران تحریم می باشد و هیچ نمایندگی در ایران وجود ندارد!) در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، بشمار آید.در حال حاضر وسترن یونیون حدود ۵۰۰۰۰۰ شعبه در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا دارد و این باعث شده که این موسسه بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود.

نکات قابل ذکر در باره وسترن یونیون :

ابتدا باید بدانید که کارمزدی بابت انتقال از شما دریافت می شود، به دلیل سادگی و سرعت Western union است.

وجه انتقالی شما، به سرعت و در چند دقیقه حواله خواهد شد.

در یک روز می توانید حداکثر ۵۰۰۰ دلار را انتقال دهید. 

توجه داشته باشید اگر گیرنده وجه ایرانی میباشد ترجیحا تا سقف ۲۵۰۰ دلار میتوانید حواله انجام دهید . 

پس از انجام سفارش جهت دریافت پول میبایستی کد MTCN به همراه نام فرستنده به گیرنده پول ارسال شود تا با مراجعه به شعب وسترن یونیون پول نقد را دریافت نمایند . 

همچنین می توانید از طریق لینک زیر وضعیت حواله ارسال شده یا دریافت شده پیگیری نمائید .

پیگیری حواله وسترن یونیون 

این سیستم از حواله بانکی سریعتر است و برای مبالغ کم نیز قابل انجام است.

یکی از سریع ترین روش های برای انتقال وجه به خارج از کشور حواله ارزی می باشد. مستر پرداخت حواله Western Union به سراسر دنیا را با تضمین کمترین نرخ و سریعترین زمان انجام می دهد. شعار ما همواره این بوده است که خدمات ما را با سایر رقباء مقایسه کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
درخواست سریع حواله